Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

25 lat Miejskiego Dom Kultury - Domu Środowisk Twórczych w Łomży.

Swoje 25-lecie świętuje dziś Miejski Dom Kultury - Dom Środowisk Twórczych w Łomży. Powołana 1 grudnia 1979 roku placówka była niejako urzędowym potwierdzeniem inicjatywy - nowych wówczas w Łomży - środowisk artystycznych i okołoartystycznych. Dom Środowisk Twórczych w pierwszym okresie swojego istnienia ukierunkowany był na potrzeby lokalnej inteligencji artystycznej, dopiero w miarę upływu lat otwierał się na działania edukacji kulturalnej i zajmował się coraz liczniejszymi grupami młodzieży. Niektóre z działań MDK-DŚT miały, inne mają teraz, zasięg ogólnopolski.


W tej chwili MDK-DŚT to i zajęcia dla młodzieży w kilkunastu grupach tematycznych, i promocja lokalnych twórców i działania na rzecz kultury wysokiej "importowanej" na grunt Łomży. Jubileuszowy koncert rozpocznie się dziś w siedzibie MDK-DST w Łomży o godz.19.00.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę