Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lipca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Łomżyński wiec poparcia dla demokratycznych wyborów na Ukrainie.

Kilkaset pomarańczowych kokardek przypięli mieszkańcom Łomży organizatorzy wiecu poparcia dla demokratycznych wyborów na Ukrainie. Przez dwie godziny w rejonie ulicy Farnej i Starego Rynku łomżyniacy rozmawiali o sytuacji na Ukrainie, i przypinali sobie do ubrań pomarańczowe wstążeczki na znak poparcia dla demokratycznych dążeń tego narodu. Wśród przychodzących przeważali ludzie młodzi, często byli to uczniowie okolicznych szkół, wykazywali się jednak spora wiedzą o sytuacji u naszych wschodnich sąsiadów. Jak powiedział jeden z organizatorów akcji nie chodziło o zorganizowanie hucznej manifestacji a raczej o symboliczne poparcie dla wyborów Ukraińców jakie by one nie były.


"Nie jest to poparcie dla któregokolwiek z kandydatów, tylko dla demokratycznej formy wyborów"- zaznaczali uczestnicy spotkania.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę