Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Morderstwo w Grajewie

Co najmniej siedemnastokrotnie w klatkę piersiową i ramię uderzył nożem swoją żonę 27-letni mieszkaniec Grajewa. Prokuratura ujawnia więcej informacji na temat środowego brutalnego mordu w Grajewie. Tutejszy prokurator już wystąpił do miejscowego sądu z wnioskiem o zastosowanie wobec podejrzanego aresztu tymczasowego na okres trzech miesięcy.

Przypomnijmy wczoraj około godziny 22:00 do dyżurnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku zgłosił się 27-letni mieszkaniec Grajewa. Mężczyzna twierdził, że zabił swoją żonę. Natychmiast pod wskazany adres pojechali grajewscy funkcjonariusze. Mężczyzna powiedział, że ciało żony ukrył w piwnicy domu w którym mieszkali. Policjanci znaleźli zakrwawioną 30-latkę. Kobieta nie dawała oznak życia, a przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon.
Podczas przesłuchania w prokuraturze mężczyzna przyznał się do zamordowania żony. Do morderstwa miało dojść w środę 4 maja. Jak podaje prokurator Maria Kudyba, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łomży, mężczyzna wyjaśnił także okoliczności zabójstwa. Działał w zamiarze pozbawienia jej życia. Nożem uderzył co najmniej siedemnastokrotnie w klatkę piersiową i ramię powodując obrażenia płuc i serca oraz innych organów ważnych dla życia, co spowodowało zejście śmiertelne.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę