środa, 18 października 2017 napisz DONOS@

Morderstwo w Grajewie

Co najmniej siedemnastokrotnie w klatkę piersiową i ramię uderzył nożem swoją żonę 27-letni mieszkaniec Grajewa. Prokuratura ujawnia więcej informacji na temat środowego brutalnego mordu w Grajewie. Tutejszy prokurator już wystąpił do miejscowego sądu z wnioskiem o zastosowanie wobec podejrzanego aresztu tymczasowego na okres trzech miesięcy.

Przypomnijmy wczoraj około godziny 22:00 do dyżurnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku zgłosił się 27-letni mieszkaniec Grajewa. Mężczyzna twierdził, że zabił swoją żonę. Natychmiast pod wskazany adres pojechali grajewscy funkcjonariusze. Mężczyzna powiedział, że ciało żony ukrył w piwnicy domu w którym mieszkali. Policjanci znaleźli zakrwawioną 30-latkę. Kobieta nie dawała oznak życia, a przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon.
Podczas przesłuchania w prokuraturze mężczyzna przyznał się do zamordowania żony. Do morderstwa miało dojść w środę 4 maja. Jak podaje prokurator Maria Kudyba, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łomży, mężczyzna wyjaśnił także okoliczności zabójstwa. Działał w zamiarze pozbawienia jej życia. Nożem uderzył co najmniej siedemnastokrotnie w klatkę piersiową i ramię powodując obrażenia płuc i serca oraz innych organów ważnych dla życia, co spowodowało zejście śmiertelne.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0