Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@

PO demonstracji...

O 14.00 na ul.. Farnej, róg Starego Rynku, trzech miejscowych działaczy Platformy Obywatelskiej rozpoczęło “demonstrację” przeciwko łamaniu demokratycznych zasad na Ukrainie. Zaplanowana na dwie godziny akcja zakończyła się wcześniej nie wywoławszy poparcia wśród mieszkańców. Poza wspomnianymi aktywistami partii, dziennikarzami niemal wszystkich łomżyńskich mediów, akcję poparło niewielu. O 14.15 była tu tylko jedna osoba, która specjalnie w tym celu przyszła na Farną. Aktywiści PO pomarańczowe wstążeczki i ulotki partyjnej akcji “4 X TAK” rozdawali więc przechodniom.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę