Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

(mało) Internetowi podatnicy w Łomży

Aż 1546 PIT-ów – znacznie więcej niż w ubiegłym roku – złożyli drogą internetowa w tym roku mieszkańcy Łomży i najbliższej okolicy. W nieco większych Suwałkach było ich blisko trzy tysiące, a w Białymstoku ponad dziesięć tysięcy.

Jak podaje Radosław Hancewicz rzecznik prasowy Izby Skarbowej w Białymstoku do urzędów skarbowych w województwie podlaskim wpłynęła drogą elektroniczną rekordowa ilość blisko 20 tys. PIT-ów za 2010 rok. To prawie o 12 tys. więcej niż w ubiegłym roku, kiedy do podlaskiego fiskusa wpłynęło w formie elektronicznej około 8 tys. zeznań podatkowych.
Jeżeli chodzi o dane ogólnopolskie, to w trakcie tegorocznej kampanii podatkowej złożono blisko 900 tys. zeznań podatkowych, z których ponad 2/3 stanowiły zeznania podatników rozliczających się indywidualnie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę