Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 marca 2023 napisz DONOS@

Demonstracja w obronie demokracji na Ukrainie

Główne zdjęcie
fot. onet.pl

Dziś pomiędzy 14.00, a 16.00 na ulicy Farnej od strony Starego Rynku w Łomży demonstrować będą lokalni działacze Platformy Obywatelskiej i do udziału w niej zachęcają także tych, którzy tak jak i oni, chcą dać wyraz swojej dezaprobacie dla działań władzy ograniczającej demokrację na Ukrainie. Jak podkreśla Zbigniew Ciszek - członek zarządu powiatowego Platformy Obywatelskiej w Łomży i koordynator demonstracji – nie chodzi tu o poparcie Wiktora Juszczenki, ale o wyrażenia sprzeciwu wobec fałszowania wyników wyborów.

Działacze łomżyńskiej Platformy podkreślają, że Polacy są zobowiązania do wyrażania solidarności z mieszkańcami Ukrainy, bo gdy w latach 80-tych my potrzebowaliśmy wsparcia, tak właśnie zachowywali się mieszkańcy państw zachodu.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę