Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Tragiczny wypadek pod Kolnem

Tuż przed północą na żwirowej drodze pomiędzy Cieciorami a Popiołkami w powiecie kolneńskim dachował volkswagen transporter. W wyniku wypadku zginęła jedna z pasażerek - 19-letnia dziewczyna. Kierowcą samochodu był 16-latek, który na dodatek jechał pod wpływem alkoholu.

Jak podają policjanci kierowca VW na żwirowej drodze stracił panowanie nad samochodem, zjechał do rowu i dachował. W samochodzie podróżowały cztery osoby. Niestety na miejscu zginęła 19-letnia  pasażerka, a 15- latka trafiła do szpitala na obserwację. Dwie pozostałe osoby jadące samochodem wyszły z tego zdarzenia bez szwanku. Okazało się, że kierowca samochodu miał zaledwie 16 lat i nie miał uprawnień do kierowania. Po kontroli trzeźwości wyszło na jaw, że wcześniej pił alkohol. W wydychanym przez niego powietrzy alkomat wykazał ponad 0,4 promila.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę