Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Proces byłego dyrektora BGŻ

O przeniesienie sprawy byłego dyrektora łomżyńskiego oddziału BGŻ do Olsztyna zwrócił się do Sądu Najwyższego Sąd Rejonowy w Łomży. Powodem takiego wniosku jest fakt, że mimo iż od sporządzenia aktu oskarżenia upłynęło pięć lat, proces nie może się rozpocząć. Prokuratura Okręgowa w Białymstoku zarzuciła Stanisławowi R. działanie na szkodę łomzyńskiego oddziału Banku Gospodarki Żywnościowej. Miał on - zdaniem prokuratury - udzielać tzw. złych kredytów podmiotom gospodarczym, czym spowodował straty sięgające kwoty 50 mln złotych. Stanisław R. nie przyznaje się do winy, a swoją absencję na kolejnych wokandach Sądu Rejonowego w Łomży tłumaczył złym stanem zdrowia i dostarczał zwolnienia lekarskie.

Obecnie oskarżony mieszka w Olsztynie i dlatego łomżyński sąd przychylił się do wniosku obrony i oskarżenia i zwrócił się do Sądu Najwyższego o przeniesienie sprawy do Olsztyna. Decyzja spodziewana jest na początku przyszłego miesiąca.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę