Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Strzelanina w Zambrowie

Zambrowska policja prowadzi śledztwo w sprawie strzelaniny, w wyniku której mieszkaniec tego miasta trafił z ranami postrzałowymi do szpitala. Do 31.letniego Jarosława S. zakapturzony napastnik kilkakrotnie strzelił z broni krótkiej na parkingu przed blokiem, w którym mieszkał poszkodowany. Trafiony pięcioma pociskami mężczyzna o własnych siłach dotarł jeszcze do mieszkania, skąd wezwano policje i pogotowie. Szybka pomoc lekarska sprawiła, że ranny jest już w dosyć dobrej kondycji, jednak twierdzi, że nie potrafi pomóc policjantom w ustaleniu sprawcy i przyczyn napaści.

Jarosław S. ostatnie miesiące spędził w Niemczech, do Polski przyjechał kilka dni temu, teraz zaś zamierzał ponownie wyjechać za granicę. Zambrowska policja liczy, że w prowadzonym śledztwie pomogą jej świadkowie zdarzenia. Wszyscy, którzy mogliby to zrobić proszenie są o kontakt telefoniczny z numerem 276-33-33 lub 997.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę