Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Ślisko i miejscami bardzo niebezpiecznie jest na drogach Podlasia

Jak ostrzegają synoptycy - jazdę utrudnia śnieg i wiatr chwilami intensywny. Od rana doszło już do kilku wypadków w naszym województwie, w których 4 osoby odniosły obrażenia. Najpoważniejszy wydarzył się w miejscowości Kumiała niedaleko Korycina. Tam furgonetka wpadła do rowu - w wyniku czego ranne zostały 3 osoby. Również na drodze Mężenin - Łomża kierowca nissana stracił panowanie nad pojazdem. Samochód wpadł do rowu - tu ranna została 1 osoba.

Wcześniej podobne zdarzenie miało miejsce niedaleko Katrynki na drodze Białystok-Augustów - tam do rowu wpadło ciężarowe Iveco. Na szczęście kierowcy nic się nie stało. Także bez szwanku wyszedł z kolizji kierowca dostawczego mercedesa, który stracił panowanie nad kierownicą niedaleko Żółtek na trasie Białystok-Warszawa, w wyniku czego jego samochód dachował. Po południu - jak przewidują synoptycy - opady śniegu na Podlasiu będą już zanikać, a w nocy i jutro w dzień już bez opadów.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę