Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Trzy śmiertelne ofiary zimy

Trzech mężczyzn, prawdopodobnie bezdomnych, zginęło w pożarze, do którego doszło w węźle ciepłowiniczym przy ul. Żabiej w Łomży. Zwłoki zneleziono we wtorek po południu. Jeden z mieszkańców pobliskich domków jednorodzinnych powiadomił policję, że nad studzienką węzła ciepłowniczego “kiwa” się jakiś człowiek – powiedział nadk. Krzysztof Leończak z Komendy Miejskiej Policji w Łomży. Przybyły na miejsce patrol policji poza tym mężczyzną w węźle znalazł także trzy ciała. Z otwartego włazu ulatniał się dym.

Policja i prokuratura póki co nie ustaliły personaliów zmarłych. Najprawdopodobniej to bezdomni, którzy usiłowali ukryć się przed zimnem. Wszystko wskazuje, że ulegli śmiertelnemu zaczadzeniu. Prawdopodobnie usiłowali się ogrzać rozpalając wewnątrz pomieszczenia węzła ciepłowniczego ogień. Nie wiadomo, czy byli pijani.

Czwarty mężczyzna trafił do szpitala.

Według informacji strażaków, pożar wybuchł w niewielkim pomieszczeniu o powierzchni około dziesięciu metrów kwadr. Jak mówią, gdy przyjechali na miejsce, z kanału ciepłowniczego wydobywały się kłęby dymu. Jeden z mężczyzn siedział na włazie - tylko on zdołał sam wyjść na zewnątrz. Zwłoki trzech pozostałych strażacy musieli wydostać z kanału. Były już nadpalone.

Strażacy nie chcą na razie przesądzać, jak doszło do pożaru. Jak mówią, w kanale paliły się różne rzeczy przyniesione tam przez mężczyzn: plastikowe butelki, stare ubrania itp. Pożar ugaszony został bardzo szybko. Dużo dłużej trwało oddymianie miejsca, w którym do niego doszło.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę