Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Poseł Zieliński i jego asystenci

Główne zdjęcie
Poseł Jarosław Zieliński w środku i sześcioro asystentów

Dziesięciu społecznych asystentów w Łomży ma od poniedziałku poseł Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Zieliński. Wszyscy to członkowie lub sympatycy lokalnego koła PiS. Społeczny asystent posła Zielińskiego ma pomagać mu w kontakcie z wyborcami, a także tworzyć zaplecze pod przyszłoroczną kampanię wyborczą. PiS w Łomży i powiecie łomżyńskim ma 20 członków.

Społecznymi asystentami posła Jarosława Zielińskiego są m.in.: Wiesław Grzymała, Waldemar Pędziński, Marek Olbryś, Arkadiusz Kułaga, Małgorzata i Lech Kołakowscy, Maria i Stefan Popiołkowie. Każdy z nich począwszy od 1 grudnia ma w określone dni dyżurować w biurze posła Zielińskiego i doradzać zgłaszającym się tam mieszkańcom Łomży i regionu, a także pomagać merytorycznie posłowi w np. pisaniu i przygotowywaniu interpelacji i wystąpień poselskich.

Jak podkreśla poseł grupa jego asystentów społecznych będzie się jeszcze rozrastała. Zależy mu na skupieniu wokół siebie osób kompetentnych, identyfikujących się z linią programową PiS-u i chcących realizować program partii. Dodaje, że struktury tej nie buduje na rok, czy na pół roku, - tj. do przyszłorocznych wyborów parlamentarnych, ale chciałby aby ta grupa funkcjonowała znacznie dłużej.

Poseł Zieliński przyznał, że jest na liście kandydatów, którzy mają wystartować w przyszłorocznych wyborach parlamentarnych z listy PiS-u w województwie podlaskim. Nie chciał jednak ujawnić, który z jego społecznych asystentów też na tej liście się znajduje. Jak powiedział nie jest upoważniony do przekazania tej listy dziennikarzom.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę