Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Zamarzł w lesie

W okolicach miejscowości Dobrylas znaleziono zwłoki mężczyzny. Prawdopodobnie przyczyną śmierci było wychłodzenie organizmu. Policjanci, którzy wyjaśniają okoliczności zdarzenia, na razie nie znają personaliów zmarłego.

Wczoraj około godziny 18:30 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Łomży otrzymał informację o zwłokach mężczyzny znalezionych na poboczu leśnej drogi w okolicach miejscowości Dobrylas. Ciało zauważył przypadkowy świadek, który powiadomił o tym funkcjonariuszy. Wezwany na miejsce zdarzenia lekarz stwierdził zgon. Wstępnie wyklucza się, aby w zdarzeniu brały udział osoby trzecie. Prawdopodobnie przyczyną śmierci było wychłodzenie organizmu. Ustalono, że był to mężczyzna w wieku około 50 lat, wzrostu ok. 170 cm, włosy szpakowate, oczy szare, duży szeroki nos.

Prowadzący sprawę policjanci proszą wszystkie osoby, które na podstawie podanego rysopisu mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości o kontakt z Posterunkiem Policji w Nowogrodzie pod numerem 86 474 10 30 lub 997 i 112.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę