Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dn. 02.03.2011 przypomnienie spot. z Prezydentem Miasta Łomża

 

Szanowni Państwo,

Przypominamy, iż dnia 7 marca 2011r.(poniedziałek) o godz. 13.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łomży odbędzie się spotkanie Prezydenta Miasta Łomża z lokalnymi przedsiębiorcami. W programie m.in. dyskusja Prezydenta z przedsiębiorcami na temat wzajemnej współpracy oraz informacje dotyczące powstania Warmińsko – Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Ponadto informujemy, iż na dzień 11.03.2011r. (piątek), godz. 13.00 przewidywane jest spotkanie Marszałka Województwa Podlaskiego oraz Wojewody Podlaskiego z przedsiębiorcami. Oprócz władz województwa podlaskiego pojawią się przedstawiciele Podlaskiego Forum Gospodarczego. Spotkanie odbędzie się pod hasłem: „Rozwój gospodarczy ziemi łomżyńskiej”.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę