Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Prokuratura bada sprawę wypadku w Woli Zambrowskiej

Prokuratura Okręgowa w Łomży wyjaśnia okoliczności wypadku, do którego doszło 10 lutego w Woli Zambrowskiej. Bus zderzył się czołowo z samochodem ciężarowym - zginęło 6 osób. Jak mówi rzecznik prokuratury, Maria Kudyba, sprawdzane są różne przyczyny wypadku. Prokurator sprawdzi m.in., czy nie doszło do niego przez awarię instalacji kanalizacyjnej w domach, które stoją niedaleko drogi. Kierowcy, którzy często jeżdżą po tym odcinku, twierdzą, że ścieki wyciekające z tych posesji często tworzą warstwę lodu na odcinku kilkuset metrów.

Żeby to ocenić, prokurator musi powołać biegłych. Na razie postępowanie toczy się "w sprawie" a nie "przeciwko". Dlatego prokurator nie chce jeszcze mówić o możliwych karach, które mogłyby być zastosowane, jeżeli zostaną wykryte osoby, przez które doszło do wypadku.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę