Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Wichura przewraca drzewa na Podlasiu

Około 10 tysięcy gospodarstw domowch na Podlasiu pozbawionych jest prądu na skutek wichury. Jak mówi Grzegorz Cieciorko z białostockiego Zakładu Energetycznego trwa naprawa uszkodzonych linii. Na razie nie wiadomo jak długo to potrwa. Uszkodzonych jest kilkaset stacji transformatorowych oraz jedna linia wysokiego napięcia w okolicach Ełku. Siedem zgłoszeń o powalonych na drogi drzewach i konarach odnotowali dotychczas podlascy strażacy.


Najgorsza sytuacja jest w Białymstoku na ulicy Wiosennej. Wichura przewróciła tam świerk. Drzewo zablokowało ulicę, zerwało linie energetyczną i telefoniczną.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę