Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Zambrów: mieszkańcy lokali komunalnych będą mogli odpracować długi

Władze Zambrowa zaproponowały niektórym mieszkańcom lokali komunalnych odpracowanie czynszu. "Muszą to być osoby bezrobotne i kwalifikujące się do pomocy społecznej" - wyjaśnia burmistrz, ponieważ pomysł to wspólny projekt miasta, ośrodka pomocy społecznej i urzędu pracy.

Zainteresowani - a już powstała lista trzydziestu chętnych - pracować będą 40 godzin miesięcznie przy pracach porządkowych, zaś władze miasta i urząd pracy wspólnie zapłacą im ok. 7 zł za każdą przepracowaną godzinę.

W założeniu wypracowane pieniądze zmniejszą zaległości czynszowe, jednak burmistrz chciałby, aby pracujący dostali też gotówkę na zaspokajanie codziennych potrzeb.

"Jeśli program się sprawdzi, będzie kontynuowany" - zapowiada Kazimierz Dąbrowski.

Zaległości mieszkaniowe lokatorów komunalnych to w Zambrowie około 700 tys. zł. (kjs)

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę