Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Łomżyńscy radni uchwalili budżet miasta na 2011 rok

Powiększenie zadłużenia Łomży z 50 do 85 mln złotych - to największy mankament budżetu - ocenił prezydent Mieczysław Czerniawski. Do projektu budżetu, który przygotował jeszcze poprzedni prezydent miasta, można było wprowadzić tylko kilka niewielkich korekt, ponieważ poważniejsze plany inwestycyjne hamowały podjęte już zobowiązania.

Największe z nich to przebudowa i modernizacja dróg w mieście, na co trzeba było przeznaczyć prawie 60 mln złotych. Ponad 17,5 mln kosztować ma budowa systemu gospodarki odpadami komunalnymi, w tym zakład utylizacji na wysypisku w Miastkowie. Kolejne 13 mln pochłonie stworzenie terenów sportowo-rekreacyjnych nad Narwią.

Budżet sięgający prawie 279 mln złotych po stronie dochodów i niemal 314 mln złotych wydatków radni uchwalili większością (20) głosów.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę