Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 09 lutego 2023 napisz DONOS@

Napastnik z zarzutami

Od 3 miesięcy do nawet 5 lat więzienia grozi 19-latkowi, który w poniedziałek przed jedną z łomżyńskich szkół do nieprzytomności pobił o trzy lata młodszego kolegę. Jak podaje Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy łomżyńskiej policji, 19-latek był jednym z dwóch zatrzymanych po tym zdarzeniu. Jak wstępnie ustalili policjanci do 16-latka podszedł jego o trzy lata starszy kolega i zaczął bez powodu uderzać go w twarz i kopać. Napastnikowi został mu przedstawiony zarzut z art. 157 p. 1. Kodeksu Karnego.

Przypomnijmy pobitego, nieprzytomnego nastolatka w poniedziałkowe przedpołudnie na terenie wokół jednej z łomżyńskich szkół znalazł pracownik szkoły. Chłopak został przewieziony do szpitala, a wezwani na miejsce policjanci szybko – jeszcze tego samego dnia - ustalili sprawców pobicia.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę