Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Polsko-Rumuńskie Forum Gospodarcze 17.03.2011r.

Ministerstwo Gospodarki zaprasza polskich przedsiębiorców do udziału w Polsko-Rumuńskim Forum Gospodarczym, które odbędzie się 17 marca 2011 r. w siedzibie Ministerstwa. Będzie to doskonała okazja do nawiązania ciekawych kontaktów biznesowych. Spotkanie otworzy wicepremier, minister gospodarki Waldemar Pawlak oraz minister gospodarki Rumunii Ion Ariton.

Resort gospodarki do udziału w Forum zaprasza przedsiębiorców reprezentujących przede wszystkim przemysł obronny, lotniczy, górniczy, energetyczny, IT, budowlany oraz kolejowy.

Podczas Polsko-Rumuńskiego Forum Gospodarczego inwestorzy z obu krajów będą mieli okazję spotkać się z potencjalnymi partnerami biznesowymi. Oprócz konferencji z udziałem ministrów gospodarki Polski i Rumunii, przedstawiciele firm będą mieli również możliwość przeprowadzenia bezpośrednich rozmów.

Przedsiębiorców zainteresowanych udziałem w Forum prosimy o kontakt z Anną Kuczyńską z Departamentu Spraw Europejskich MG, tel. 22 693 54 52, e-mail: Anna.Kuczynska@mg.gov.pl

Na zgłoszenia czekamy do 28 lutego 2011 r.

Forum odbędzie się 17 marca 2011 r. w godzinach 9.30-14.30 w sali AB na parterze budynku Ministerstwa Gospodarki, Plac Trzech Krzyży 3/5.

 

Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych

 

Edyta Gawrych
pt, 18 lutego 2011 13:26
Data ostatniej edycji: pt, 18 lutego 2011 13:29:20

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę