Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Na lotnisko zostanie 1 mln zł

Dochody budżetu województwa w wysokości niemal 427 mln zł, o 4 mln zł więcej niż pierwotnie planowano, i wydatki rzędu 546,6 mln zł, czyli o niemal 120 mln zł wyższe niż dochody – to podstawowe dane projektu budżetu województwa podlaskiego na ten rok. W poniedziałek budżetem zajmą się radni sejmiku, przy czym ustawowy czas na jego uchwalenie upływa wraz z końcem miesiąca.

Deficyt budżetowy samorządu województwa podlaskiego w wysokości 119 637 499 zł pokryty ma być z kredytu w wysokości 50 242 505 zł oraz nadwyżki budżetowej i wolnych środków w wysokości 69 394 994 zł.
W stosunku do pierwotnego projektu przedstawionego pod koniec ubiegłego roku zarząd województwa zaproponował zmiany dotyczą zwiększenia dochodów o nieco ponad 4 mln zł poprzez sprzedaż mienia województwa.
Po stronie wydatkowej zarząd zdecydował się zdjąć 10 z 11 mln zł zaplanowanych na budowę lotniska regionalnego.
- To absolutnie nie oznacza, że rezygnujemy z budowy lotniska - zapewnia marszałek Dworzański.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę