Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 27 marca 2023 napisz DONOS@

Spaliło się punto

Najprawdopodobniej zwarcie instalacji elektrycznej było przyczyną pożaru fiata punto. Samochód zapalił się przed południem jadąc Aleją Legionów, na wysokości dawnego budynku szkoły Drzewnej. Kierowca mówił, że nagle zapaliły mu się wszystkie diody, po czym zobaczył ogień.

Kierowca zatrzymał samochód i bezpiecznie go opuścił Płonące auto ugasili dopiero strażacy.      Jak mówią spalił się praktycznie cały osprzęt znajdujący się w kabie silnika. Straty to co najmniej kilka tysięcy złotych. Samochód miał raptem 3 lata.

Foto:
Foto: Fot. Zbigniew Biedrzycki
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę