Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Spada liczba osób podchodzących do egzaminu na prawo jazdy

Coraz mniej osób podchodzi do egzaminu na prawo jazdy. Według statystyk wojewódzkich ośrodków ruchu drogowego w naszym województwie, w ubiegłym roku było ponad 20 tys. egzaminów mniej niż rok wcześniej.

To wina niżu demograficznego sprzed kilkunastu lat. Teraz pełnoletnie stają się osoby, które urodziły się w 1993 powiedział – twierdzi dyrektor łomżyńskiego WORD-u, Mirosław Oliferuk. Dlatego kolejki oczekujących na egzamin są coraz krótsze. Prognozy na ten rok mówią, że chętnych będzie jeszcze mniej.

W 2009 w naszym województwie było ponad 114 tysięcy egzaminów praktycznych, rok później tylko 92 tysiące, a w tym roku może ich być nie więcej niż 81 tysięcy. Według danych GUS liczba zdających egzamin na prawo jazdy będzie spadała aż do 2021 roku.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę