środa, 21 listopada 2018 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Spada liczba osób podchodzących do egzaminu na prawo jazdy

Coraz mniej osób podchodzi do egzaminu na prawo jazdy. Według statystyk wojewódzkich ośrodków ruchu drogowego w naszym województwie, w ubiegłym roku było ponad 20 tys. egzaminów mniej niż rok wcześniej.

To wina niżu demograficznego sprzed kilkunastu lat. Teraz pełnoletnie stają się osoby, które urodziły się w 1993 powiedział – twierdzi dyrektor łomżyńskiego WORD-u, Mirosław Oliferuk. Dlatego kolejki oczekujących na egzamin są coraz krótsze. Prognozy na ten rok mówią, że chętnych będzie jeszcze mniej.

W 2009 w naszym województwie było ponad 114 tysięcy egzaminów praktycznych, rok później tylko 92 tysiące, a w tym roku może ich być nie więcej niż 81 tysięcy. Według danych GUS liczba zdających egzamin na prawo jazdy będzie spadała aż do 2021 roku.

181019011825.gif

 
181116110919.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę