Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Kolejny sukces wysokomazowieckiej Mlekowity

Spółdzielnia Mleczarska Mlekovita z Wysokiego Mazowieckiego została uznana za najlepsze przedsiębiorstwo w województwie podlaskim. Takie są wyniki rankingu czasopisma "Puls Biznesu". W konkursie pod hasłem "Filary Polskiej Gospodarki" wzięło udział ponad 300 firm z całego kraju - po kilkanście z każdego województwa oraz Warszawy. Wybierała je specjalistyczna firma, zajmująca się oceną wyników gospodarczych. Brano pod uwagę m.in. zyski, pozycję w branży, i to czy dane przedsiębiorstwo nie ma długów.

Z Podlasia na listę trafiło 14 przedsiębiorstw. W drugim etapie, na firmy z listy głosowali czytelnicy "Pulsu Biznesu", samorządy, organizacje gospodarcze i politycy. W ten sposób wyłoniono najlepsze firmy w każdym województwie. Przedstawiciele Mlekovity odbiorą tytuł popołudniu podczas gali w Teatrze Narodowym w Warszawie.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę