Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

6 stycznia wolny od pracy

Warto pamiętać o załatwieniu niektórych spraw, a przede wszystkim o zakupach. Po raz pierwszy 6 stycznia, czyli Święto Trzech Króli, jest dniem ustawowo wolnym od pracy. To oznacza, że sklepy będą nieczynne.

Od tego roku 6 stycznia jest jednym z 13 dni, w którym obowiązuje zakaz handlu. Tego dnia nieczynne będą duże sklepy, super- i hipermarkety oraz centra handlowe. To oznacza, że zakupów na czwartek odkładać nie warto, chyba, że wystarczą te w mniejszych sklepach. Te mogą być czynne, ale pod warunkiem, że za ladą stanie właściciel lub osoba zatrudniona na umowę-zlecenie.

Czynne będą apteki - te, które zazwyczaj są otwarte w święta, stacje benzynowe, kwiaciarnie, hotele czy restauracje. Warto też pamiętać o tym, że autobusy komunikacji miejskiej jeździć będą według rozkładu świątecznego i upewnić się przed podróżą, jak kursują autobusy PKS i pociągi.

W większości podlaskich szkół wolny od zajęć będzie także piątek. Lekcji nie będzie, ale lekcji, ale szkoły mają obowiązek zapewnienia opieki uczniom.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę