Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

14 tys zł otrzymał Dom Dziecka z Łomży

Pieniądze to efekt rozegranego w Rajgrodzie turnieju piłkarskiego samorządowców. Do walki o tytuł najlepszego stanęły 4 składy piłkarskie z Grajewa, Rajgrodu, Ełku i Łomży. Najgorzej wypadła łomżyńska drużyna samorządowców, ale nie o zwycięstwo przecież chodziło. Na zakończenie turnieju jedna – złożona z najlepszych zawodników ze wszystkich drużyn - ekipa samorządowców rozegrała mecz towarzyski z drużyną artystów polskich.

Po zaciętym pojedynku wygrali samorządowcy, ale artyści wcale nie czuli się pokonani. Wiesław Tupaczewski z kabaretu Otto podkreślał, że najważniejsze było to, że mogli zagrać w piłkę i pomóc potrzebującym.
Tymi potrzebującymi byli wychowankowie łomżyńskiego Domu Dziecka. Dziś w placówce przebywa 48 wychowanków. Dodatkowe pieniądze zawsze się przydadzą – twierdzy dyrektor placówki Krzysztof Lasek – dodaje, że te z turnieju najchętniej przeznaczyłby na wakacje nad morzem dla kilkudziesięciu wychowanków.
O tym, że pieniądze z turnieju trafiły właśnie do placówki w Łomży zdecydowało losowanie.
Organizatorem rozgrywek był Ośrodek BGŻ S.A. „Knieja” w Rajgrodzie. Już zapowiedziano, że za rok turniej dobędzie się ponownie.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę