Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Mecz samorządowców w Rajgrodzie.

Co najmniej 10 tysięcy złotych trafi na konto Łomżyńskiego Domu Dziecka. W ośrodku wypoczynkowym Knieja w Rajgrodzie rozpoczął się dwudniowy halowy turniej piłki nożnej. Jutro zawodnicy zmierzą się z reprezentacją polskich artystów, a dochód z imprezy przeznaczą na pomoc wychowankom łomżyńskiego domu dziecka: Impreza odbywa się pod patronatem Prezydenta RP. Rywalizują w niej zespoły z Rajgrodu, Ełku, Grajewa i Łomży.

Dotychczas rozegrano 3 spotkania systemem "każdy z każdym". Grajewo pokonało 7 : 0 reprezentację z Ełku, Łomża uległa Rajgrodowi 3 : 5-ciu, a w kolejnym meczu Ełk okazał się lepszy od Łomży 4 do 1-ego Jutro o 16:30 na boisko wybiegną znani artyści polskiej sceny, m.in.: Cezary Pazura, Olaf Lubaszenko i Piotr Gąsowski. A cały dochód z tej imprezy przekazany zostanie wychowankom Domu Dziecka w Łomży. Już teraz wiadomo, że konto tej placówki wzbogaci się o co najmniej 10 tysięcy złotych, bo tyle zadeklarowały samorządy startujące w turnieju.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę