Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Życzenia się spełniły...?

Bardzo spokojnie minęły święta Bożego Narodzenia strażakom z województwa podlaskiego. W wigilię i dwa dni świąt w całym regionie doszło tylko do 14 małych pożarów i 31 tzw. miejscowych zagrożeń, czyli innych zdarzeń takich jak np. wypadki, kolizje czy wypompowywania wody do których także wzywa się jednostki ratownicze straży pożarnej. Jak informują strażacy we wszystkich tych zdarzenia w całym województwie podlaskim ucierpiało kilkanaście osób. 12 z nich zostało, za zwyczaj niegroźnie, rannych, a jedna osoba zginęła.

W samej Łomży przez dwa świąteczne dni strażacy podejmowali tylko jedna interwencję i było to wypompowywanie wody  piwnicy domu z zalanej, po pęknięciu rury.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę