Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Zmiana warty w regionalnych władzach SLD

Pochodzący z Zambrowa Krzysztof Zaręba, przewodniczący rady wojewódzkiej Sojuszu Lewicy Demokratycznej i Bartosz Wojda - sekretarz rady wojewódzkiej tej partii złożyli rezygnacje ze swoich funkcji. Obaj pełnili funkcje w partii od prawie 6 lat.

Jak podają regionalne media w oficjalnych pismach obaj działacze SLD powołują się na trudność godzenia pracy na rzecz partii z pracą zawodową. Wojda od roku prowadzi indywidualną praktykę adwokacką. Krzysztof Zaręba jest prezesem zarządu Przedsiębiorstwa Przemysłu Bawełnianego "ZAMTEX" w Zambrowie. Firma jest w trudnej sytuacji, niedawno złożony został wniosek o upadłość.

W drugiej połowie stycznia ma odbyć się posiedzenie rady wojewódzkiej SLD, podczas którego wybrane powinny zostać osoby, które będą pełniły obowiązki przewodniczącego i sekretarza do czasu zwołania konwencji wojewódzkiej partii.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę