Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 marca 2023 napisz DONOS@

Postawili cały blok na nogi

Główne zdjęcie
Fot. archiwum

Kilka minut po godzinie 2. w nocy mieszkańcy jednego z bloków przy ul. Księżnej Anny w Łomży zostali ostawieni na nogi. Wszystko przez strażaków, którzy otrzymali zgłoszenie o gazie wyczuwalnym na klatce schodowej. Strażacy, którzy dojechali na miejsce także wyczuli gaz więc rozpoczęli poszukiwania źródła groźnego wycieku.

Jak informuje dyżurny Komendy Miejskiej PSP w Łomży sprawdzono wszystkie mieszkania a nawet piwnice bloku, ale nigdzie nie stwierdzono nieszczelności instalacji gazowej. 
Strażacy tłumaczą, że wyraźnie wyczuwalny zapach gazu na klatce schodowej mógł być w takim wypadku efektem pracy dostawcy gazu, który  prawdopodobnie po wymianie butli z gazem w jednym z mieszkań musiał nie zakręcić zaworu w pustej butli i wynosząc ją z budynku rozlał tzw. nawaniacz – czyli substancję zapachową dodawaną do gazu w celu łatwiejszego wykrycia ewentualnych nieszczelności.
Cała akcja, poza postawieniem w środku nocy mieszkańców bloku na nogi skończyła się powszechnym wietrzeniem zarówno klatki schodowej jak i mieszkań.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę