Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 06 lutego 2023 napisz DONOS@

Gałązka i Nowakowski zastępcami Kołakowskiego...

Główne zdjęcie
Janusz Nowakowski i Hanka Gałązka

Jeżeli 5 grudnia dzięki państwa poparciu zostanę Prezydentem Łomży, będę współpracować z tak znanymi i cenionymi osobami jak: pani Hanka Gałązka i pan Janusz Nowakowski. W wyborze tych osób na stanowiska zastępców Prezydenta Łomży kierowałem się wyłącznie względami merytorycznymi, biorąc pod uwagę kompetencje i fachowość kandydatów – napisał Lech Kołakowski, kandydat na prezydenta Łomży, w przysłanym nam komunikacie.

Dla mnie najważniejsi są ludzie i ich kompetencje. Wychodząc  naprzeciw potrzebom miasta i jego mieszkańców, postanowiłem podjąć aktywną współpracę ponad podziałami, otaczając się osobami, które w swoim życiu zawodowym i społecznym udowodniły profesjonalizm i skuteczność działania – czytamy w komunikacie. -     Naszemu miastu nie jest potrzebne politykowanie, ale konkrety oraz uczciwa i solidna praca, którą gwarantują wskazani przeze mnie kandydaci na zastępców Prezydenta Miasta napisał Lech Antoni Kołakowski


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę