Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Białostocka prokuratura chce uchylenia immunitetu podlaskiego posła LPR Andrzeja Fedorowicza

Poseł we wrześniu przekreślał długopisem prace na wystawie prezentowanej w białostockiej galerii "Arsenał". "Skierowaliśmy do Prokuratora Generalnego wniosek o wyrażenie zgody na pociągnięcie posła do odpowiedzialności karnej-powiedziała szefowa Prokuratury Rejonowej Białystok Południe Bożena Kiszło. Posłowi nie podobały się prace prezentowane w Białymstoku na wystawie "www.kalucki.free.art.pl". Uznał, że ośmieszają one idee narodowe. Nie podobała mu się zwłaszcza instalacja autorstwa studenta ASP z Poznania, przedstawiająca pustą budę dla psa, na której umieszczone były napisy: censorus, wszechpolus, bestia, nie głaskać.

Autor prac wycenił instalację na 10 tysięcy złotych. Sprawa oceny wartości uszkodzeń była rzeczą najtrudniejszą w całym postępowaniu przyznała prokurator Kiszło. O dalszych losach postępowania zadecyduje Prokurator Generalny i ewentualnie Sejm, chyba że poseł sam zrzeknie się immunitetu.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę