Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dn. 26.11.2010 - oferta współpracy

Szanowni Państwo,

Polska Izba Handlowo – Przemysłowa z siedzibą we Francji poszukuje partnerów do współpracy dla francuskiej firmy, która obecna jest zarówno na rynku francuskim jak i zagranicznym w przemyśle samochodowym. Obecnie poszukuje polskiej firmy – producenta kotłów na pellety. ( http://img21.imageshack.us/img21/9030/monica1d.jpg )

Proponowana forma inwestycji: kupno firmy, przejęcie lub partnerstwo z ewentualnym świadczeniem usług inwestycyjnych dot. konkretnego projektu między dwoma stronami.

Firmy zainteresowane współpracą proszone są o przygotowanie i przekazanie następujących dokumentów do wglądu dla zagranicznego inwestora:

  • działalność, klienci, know how, specjalizacja

  • obroty, wyniki, zadłużenia lub pasywa

  • struktura przedsiębiorstwa, ilość zakładów, liczba pracowników

  • budynki: tereny zabudowane i potencjalne rozszerzenia

 

Szczegółowe informacje są niezbędne do zorganizowania konkretnego spotkania. Przewidywalny termin, to początek miesiąca stycznia 2011 roku.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z Panem Sławomirem Jabłonowskim – Pełnomocnikiem Prezydenta Miasta Łomża, tel. 86 2156828.

 

 

 

 

Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych

 

Edyta Gawrych
cz, 25 listopada 2010 11:18
Data ostatniej edycji: pt, 26 listopada 2010 09:36:55

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę