Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 09 lutego 2023 napisz DONOS@

Uwaga „wszyscy tak jeżdżą”

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Kierowca litewskiego tira nie zważając na znaki i przepisy drogowe niebezpiecznie wyprzedzał inne pojazdy, nawet gdy jechali za nim policjanci z włączonymi sygnałami świetlnymi i dźwiękowymi. Zatrzymany 23-latek twierdził, że „wszyscy jeżdżą tak jak on”. Aby pojechać dalej musiał zapłacić mandat – tysiąc złotych

Wczoraj po południu w Mężeninie koło Zambrowa na krajowej „ósemce” uwagę mundurowych przykuł mknący w kierunku stolicy litewski tir. Kierowca ciężarówki – jak podają policjanci - lekceważąc zasady bezpieczeństwa, łamiąc przepisy i niestosując się do znaków drogowych na skrzyżowaniu wyprzedzał inny samochód. Litewski man najpierw przejechał podwójną linię ciągłą, a następnie kontynuował manewr jadąc powierzchnią wyłączoną z ruchu. Kierowca Man-a nie reagował na podawane przez policjantów sygnały dźwiękowe i świetlne nakazujące mu zatrzymanie się. Ciężarowe auto rozpoczęło karkołomne wyprzedzanie kolejnego tira zmuszając jego kierowcę do zjechania na pobocze. Chcąc uniknąć czołowego zderzenia na pobocze uciekali także nadjeżdżający z naprzeciwka dwaj kierowcy z samochodu osobowego i cysterny. W tym momencie litewska ciężarówka mknęła blisko 90 km/h przekraczając dozwoloną prędkość o 36 km/h. Chwilę później policjanci zatrzymali pirata drogowego. 23-latek twierdził, że jest w drodze do Austrii.

Uwaga „wszyscy tak jeżdżą”

źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę