Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Kandydat na burmistrza Wysokiego Mazowieckiego przeprasza

Sprostowanie słów z ulotki, przeprosiny w mediach i wpłata 500 złotych na cele społeczne. Ugodą przed łomżyńskim sądem zakończyła się kolejna sprawa rozpatrywana w trybie wyborczym. Tym razem skarżącym był pełnomocnik komitetu wyborczego "Jedność i Samorządność" z Wysokiego Mazowieckiego, zaś jego żądania dotyczyły słów z ulotki opozycyjnego kandydata na stanowisko burmistrza miasta.

Leszek Biały, wystawiony przez komitet wyborczy "Praworządność i Solidarność" oskarżył obecnego przewodniczącego rady miejskiej o działania prywatyzacyjne zakładu budżetowego na niekorzyść mieszkańców.

W wyniku ugody, którą strony zawarły przed sądem, autor tych słów zobowiązał się odwołać te sformułowania w internecie, telewizjach kablowych i regionalnej gazecie oraz wpłacić pół tysiąca złotych na rzecz Stowarzyszenia "Bliżej Ciebie".

We wniosku do sądu, przed zawarciem ugody, skarżący żądali wpłaty 10 tys. zł na cele społeczne.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę