Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 18 października 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Kandydat na burmistrza Wysokiego Mazowieckiego przeprasza

Sprostowanie słów z ulotki, przeprosiny w mediach i wpłata 500 złotych na cele społeczne. Ugodą przed łomżyńskim sądem zakończyła się kolejna sprawa rozpatrywana w trybie wyborczym. Tym razem skarżącym był pełnomocnik komitetu wyborczego "Jedność i Samorządność" z Wysokiego Mazowieckiego, zaś jego żądania dotyczyły słów z ulotki opozycyjnego kandydata na stanowisko burmistrza miasta.

Leszek Biały, wystawiony przez komitet wyborczy "Praworządność i Solidarność" oskarżył obecnego przewodniczącego rady miejskiej o działania prywatyzacyjne zakładu budżetowego na niekorzyść mieszkańców.

W wyniku ugody, którą strony zawarły przed sądem, autor tych słów zobowiązał się odwołać te sformułowania w internecie, telewizjach kablowych i regionalnej gazecie oraz wpłacić pół tysiąca złotych na rzecz Stowarzyszenia "Bliżej Ciebie".

We wniosku do sądu, przed zawarciem ugody, skarżący żądali wpłaty 10 tys. zł na cele społeczne.

210819083017.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę