Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Dużym zainteresowaniem podlaskich rolników cieszy się unijna pomoc

Około 370 wniosków o pomoc z unijnych funduszy strukturalnych złożyli już podlascy rolnicy. Tym samym zajmują pod tym względem trzecie miejsce w Polsce - wyprzedzili ich tylko rolnicy mazowieccy i wielkopolscy. Największym zainteresowaniem podlasian cieszy się wynosząca 50 tys. zł premia, ułatwiająca start młodym rolnikom - wnioski w tej sprawie złożyło już prawie 200 osób. Pierwszych 20 zweryfikowano i zostaną podpisane umowy. Niemal równie wielu gospodarzy, bo ponad 150 chciałoby zainwestować unijną pomoc w swoje gospodarstwa.


Zastępca dyrektora Podlaskiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Jerzy Leszczyński stwierdził, że spora grupa składających obecnie wnioski, to ci sami rolnicy, którzy wcześniej korzystali z funduszy przedakcesyjnych i przekonali się już, że naprawdę można skorzystać z unijnej pomocy.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę