Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Potrącił matkę z dzieckiem i uciekł.

Główne zdjęcie
fot. KMP Łomża

Policjanci poszukują 27-letniego mieszkańca Łomży, który – jak podejrzewają - wczoraj po południu w okolicach skrzyżowania ulic Łukasińskiego i Pułaskiego w Łomży potrącił kobietę z czteroletnią córeczką. Obie trafiły do szpitala w Łomży. Matka ma m.in. połamane żebra, dziewczynka uraz głowy i miednicy. Sprawca wypadku porzucił samochód i uciekł.

KMP Łomża
KMP Łomża

Do wypadku doszło w czwartek ok. 15.40. Jak relacjonuje Izabela Białomyzy z KMP w Łomży mężczyzna fordem mondeo wyjechał z Jednaczewskiej po czym jadąc ulicą Pułaskiego stracił panowanie nad samochodem i w pobliżu skrzyżowania z ul. Łukasińskiego zjechał na przeciwległy pas ruchu, przejechał przez wysoki krawężnik, a następnie na pobocze gdzie potrącił idącą tędy matkę z dzieckiem.
- Samochód zatrzymał się dopiero na ogrodzeniu pobliskiej posesji, przy czym przepchnął dziewczynkę aż na tę posesję – mówi Białomyzy.
Kierowca forda nie udzieli pomocy poszkodowany, tylko uciekł pozostawiając samochód. 29-letnia     kobieta doznała złamania trzech żeber i pęknięcia kości przedramienia, a dziewczyna urazu głowy i miednicy. Obie przebywają w łomżyńskim szpitalu.
Policjanci po przesłuchaniu świadków  ustalili, ze kierowca forda był najprawdopodobniej 27 letni mieszkaniec Łomży. Teraz trwają jego poszukiwania.

210204100642.gif
cz
pt, 15 października 2010 12:34
Data ostatniej edycji: pt, 15 października 2010 12:41:05

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę