Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 24 lutego 2024 napisz DONOS@

Budują obwodnicę, wykopali skradziony samochód

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Nietypowego odkrycia dokonali robotnicy budujący obwodnicę Zambrowa. W ziemi zakopany był mocno zdeformowany samochód. Okazało się, że to skradziona trzynaście lat temu w Warszawie toyota camry.

fot. podlaska.policja.gov.pl
fot. podlaska.policja.gov.pl

Zaskakującego odkrycia dokonano wczoraj. Pracownicy, którzy dokopali się do samochodu o znalezisku powiadomili policję. Przybyli na miejsce funkcjonariusze na jednym z elementów zniszczonej karoserii samochodu znaleźli naklejkę z numerem vin. Po sprawdzeniu okazało się, że odnaleziony pojazd to toyota camry, która została zgłoszona jako skradziona w Warszawie w 1997 roku. Teraz zambrowscy policjanci starają się rozwikłać zagadkę i ustalić okoliczności w jakich wrak samochodu znalazł się pod ziemią.

240206081801.gif
cz
pt, 15 października 2010 11:36
Data ostatniej edycji: pt, 15 października 2010 19:43:28

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę