Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

„Jesień w sadzie i ogrodzie” w Szepietowie

W najbliższą sobotę i niedzielę w Szepietowie odbędą się Targi Ogrodnicze. „Jesień w sadzie i ogrodzie” to impreza, która co roku ściąga do miejscowego ODR-u wielu miłośników ogrodów. Niektórzy przyjeżdżają, by pooglądać, inni, by kupić w jesiennym sezonie najnowsze odmiany drzew, krzewów owocowych i ozdobnych. Tradycyjnie sprzedawcy przyjadą z niemal całej Polski.

Jak informują organizatorzy wystawcy zapowiedzieli, że do Szepietowa przyjadą m.in. ze strzyżonymi iglakami, będą zawsze popularne choiny,  modrzewie i tuje, a także bardziej oryginalne perukowce, berberysy i tawuły. Nie zabraknie również drzew i krzewów owocowych w tym prawie wszystkich odmian jabłoni, grusz, wiśni czy czereśni oraz środków do produkcji ogrodniczej i sadowniczej, akcesoriów ogrodniczych i rękodzieła ludowego.
Targom towarzyszyć będzie także seminarium podsumowujące konkurs na najciekawszy projekt z zakresu turystyki wiejskiej z udziałem funduszy unijnych, Forum Rolnicze Województwa Podlaskiego  na którym spotkają się przedstawiciele instytucji rządowych i samorządowych obsługujących sektor rolniczy by dyskutować na temat obecnej sytuacji w rolnictwie, oraz konferencja o „odnawialnych źródła energii dla domu i biznesu”.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę