Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@

Wnioski dłużej

Minister Skarbu Państwa RP przedłużył o trzy tygodnie termin składania wniosków na nabycie udziałów spółek inseminacyjnych m.in. Stacji Hodowli i Unasienniania Zwierząt Sp. z o.o. w Bydgoszczy z jej oddziałem w Piątnicy. Uprawnionymi do składania wniosków są rolnicy współpracujący ze spółką - także za pośrednictwem inseminatorów - w okresie ostatnich dwóch lat.

SHiUZ w Bydgoszczy to największa Stacja Unasieniania Zwierząt w Polsce i jedna z największych w Europie. Istnieje na rynku polskim od ponad 50 lat. Świadczy usługi w zakresie inseminacji bydła i trzody chlewnej, a także pszczół w rejonie północnej i wschodniej części kraju.
Minister Skarbu Państwa oferuje 266.470 udziałów SHiUZ w Bydgoszczy  o nominalnej wartości 50 zł. Cena zbycia udziału została ustalona na 135 zł za 1 udział, przy czym jeden rolnik nie możne nabyć więcej niż 1% udziałów w kapitale zakładowym spółki.

Zapisy na udziały prowadzone były od 9 września do 11 października. Teraz  Minister Skarbu Państwa przedłużył ten termin do 29 października do godz. 12. Zainteresowani kupnem udziałów w spółce rolnicy z regionu nioski mogą składać osobiście w siedzibie piątnickiego oddziału SHiUZ lub wysłać pocztą.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę