Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Busem w przyczepę

Dwie osoby uwięzione w zniszczonym busie uwalniali wczoraj łomżyńscy strażacy. Po południu samochód jadący drogą Piątnica - Jedwabne uderzył w tył przyczepy rolniczej stojącej częściowo na jezdni i częściowo na boku drogi.

Do wypadu doszło ok. 16.30 w okolicach wsi Kałęczyn tuż za Jeziorkiem. Jak podaje podkom. Kamil Tomaszczuk z zespołu prasowego KWP w Białymstoku kierowca samochodu dostawczego, 49-letni mieszkaniec Łomży, najwyraźniej nie zauważył stojącej na poboczu i oznaczonej trójkątem ostrzegawczym przyczepy i uderzył prawą stroną samochodu w tył przyczepy. W wyniku wypadku dwóch rannych pasażerów busa zostało zakleszczonych w zniszczonym samochodzie. Aby ratownicy z pogotowia mogli się do nich dostać strażacy musieli porozcinać zniszczonego busa. Po uwolnieniu obaj mężczyźni z urazami głowy, klatki piersiowej i nóg zostali przewiezieni do szpitala w Łomży.

cz
wt, 12 października 2010 08:17
Data ostatniej edycji: wt, 12 października 2010 08:19:08

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę