Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Coraz mniejsze korki na podlaskich drogach

Spokojnie było dziś na podlaskich drogach - oceniaja policjanci. Mimo dużego ruchu doszło do jednego wypadku w którym zginęła jedna osoba. Poza tym było kilka kolizji, ale na szczęście niegroźnych. Do tragicznego wypadku doszło w miejscowości Tokary. Kierowca poloneza potrącił 65 letniego rowerzystę. Mężczyzna zmarł w szpitalu. Od piątku czyli od ropoczęcia policyjnej akcji "Znicz" na Podlasiu wydarzyło się 10 wypadków, w których 2 osoby zginęły, a 10 zostało rannych. Policjanci zatrzymali 40 pijanych kierowców. Rekordzista - motocyklista z Czeremchy miał 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna nie ma prawa jazdy.


Korki jakie były w ciagu dnia w okolicach cmentarzy powoli się rozładowują. Akcja "Znicz" potrwa do jutra. Nad bezpieczeństwem na podlaskich drogach czuwa kilkuset funkcjonariuszy.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę