Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Na dwóch gazach

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Pijany kierowca audi uderzył w volvo, a uciekając z miejsca zdarzenia zjechał do rowu, gdzie uderzyło w drzewo i przewróciło się na bok. 40-letni kierowca miał wiele szczęścia - został tylko lekko ranny.

Najpierw w miejscowości Mystki Rzym audi na łuku drogi zjechało na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającym osobowym volvo. Kierowca samochodu szybko odjechał z miejsca zdarzenia a powiadomieni o tym fakcie policjanci rozpoczęli poszukiwania uciekiniera Długo nie musieli szukać po przejechaniu kilkunastu kilometrów odnaleźli poszukiwane auto w Dąbrówce Kościelnej. Rozbity samochód leżał na boku w rowie. Ze względu na uszkodzenia pojazdu jego kierowca nie był w stanie sam się z niego wydostać. Po wydobyciu 40-latka z samochodu i przebadaniu alkomatem wyszło na jaw, że był pijany - miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę