Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

W Jedwabnem wybudowany zostanie nowy budynek gimnazjum

5 mln 400 tys. zł. ma kosztować nowy budynek gimnazjum w Jedwabnem, o którego powstaniu właśnie zapadła decyzja. Wiekszość wydanych na to pieniędzy pochodzić będzie z Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Lokalnego. Pozostałą część pokryją budżety samorządu i centralny. Ponieważ projekt obiektu jest już gotowy, prace ziemne, jeśli pozwolą na to warunki pogodowe, rozpoczną się już na przełomie lutego i marca. Uczniowie rozpoczną naukę w nowym budynku we wrześniu 2006 roku.

Dotychczas jedwabieńskie gimnazjum mieści się razem ze szkołą podstawową w kilkudziesięcioletnim budynku, którego technologia uniemożliwia rozbudowę. Nowy obiekt szkoły poza kilkunastoma salami do nauki ma posiadać zaplecze socjalne (m.in. kuchnię i stołówkę), z której korzystać będą także uczniowie pozostałych położonych w sąsiedztwie jedwabieńskich szkół.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę