Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wypadek na Polowej

Główne zdjęcie
Ul. Polowa

Złamany obojczyk, połamane żebra i ogólne potłuczenia – to obrażenia jakich doznał 36 letni kierowca motoru. Do wypadku doszło w środę ok. godz. 17. wydarzył się na ul Polowej w Łomży. Zjeżdżający z ulicy Polowej w lewo opel astra zajechał drogę jadącemu w przeciwnym kierunku „ścigaczowi”.

Ul. Polowa
Ul. Polowa

Do wypadku doszło na odcinku Polowej pomiędzy Aleją Legionów i Wojska Polskiego. Ranny motocyklista karetką pogotowia został natychmiast przewieziony do szpitala. Sprawcą wypadku był 58-letni mieszkaniec pobliskich bloków.

Opel uderzył w drzewo
Ciężkich obrażeń ciała doznał także 28-latek, który jadąc – najprawdopodobniej zbyt szybko trasą Wąsosz – Szczuczyn w pewnym momencie mężczyzna zjechał na prawe pobocze drogi. Opel  przejechał przez rów i kilkadziesiąt metrów polany, po czym zatrzymał się na drzewie.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę