Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Pożar słomy

Przez całą noc strażacy walczyli i jeszcze walczą z pożarem we wsi Rutkowskie w gminie Wizna. Zapaliło się tam około 230 bel słomy zgromadzonych przez rolnika na pryzmie na polu.

Pożar zauważono tuż przed godziną 22. Na miejsce skierowano cztery jednostki straży pożarnej. Jak informuje dyżurny Komendy Miejskiej PSP w Łomży dogaszenie pożaru potrwa co najmniej do godziny 10. Strażacy przyjmują,  że przyczyną pożaru mogło być zaprószenie ognia. Na miejscu byli także policjanci, którzy mają ustalić dokładne okoliczności w jakich pożar wybuchł.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę