Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Przedspis rolny opóźniony. Zawiódł sprzęt

Ani jeden rachmistrz nie mógł wyruszyć w teren na tzw. przedspis przed Powszechnym Spisem Rolnym 2010. Akcja miała się rozpocząć już wczoraj, jednak przeciążenie serwerów - jak twierdzą przedstawiciele firmy elektronicznej obsługującej spis - sprawiło, że do rachmistrzów nie trafiły niezbędne im do pracy dane. Nie wiedzą ile gospodarstw i w jakich miejscowościach mają sprawdzić, nie znają ich adresów.

Awaria miała zostać usunięta po kilku godzinach, jednak do rachmistrzów, którzy są gotowi by wyruszyć w teren, dane nie trafiły do tej pory, czyli już przez ponad dobę. Na razie nie zadecydowano o zmianie terminu przedspisu, który powinien zakończyć się 23 sierpnia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę