Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 06 lutego 2023 napisz DONOS@

Właśnie leci kabarecik... na Starym Rynku w Łomży

Główne zdjęcie
Stary Rynek, Łomża

W piątek na Starym Rynku w Łomży wystąpi kabaret „Widelec” z Białegostoku. Wcześniej na scenie zaprezentuje się zespół muzyczny z Łomży „Po Godzinach”. Wstęp planowany na ok. trzy godzinną imprezę jest bezpłatny. Co ciekawe, takich imprez będzie więcej – co tydzień do końca wakacji - bo ratusz wychodząc „naprzeciw oczekiwaniom łomżyńskich przedsiębiorców, mające na celu zachęcenie mieszkańców Łomży do częstszych odwiedzin tej części miasta, a tym samym ożywienia naszej Starówki” zafundował nam „Łomżyńskie Wieczory Kabaretowe”.

- Zorganizowanie siedmiu piątkowych zabaw z muzyką i kabaretem będzie kosztowało około 50 tys. zł – podaje Łukasz Czech z biura prasowego ratusza. - W ciągu siedmiu imprez zaprezentują się – poza wymienionymi wyżej m.in. takie łomżyńskie zespoły, jak: Polityka, Mad Bee, Holy Water, Horoszko i Borusiewicz, Studio Band, Samluk i Joanna Zawłocka, oraz kabarety Stand-Up Krzysztof Szubzda (30.07), Jurki (6.08), Chyba (13.08), Dno (20.08), Czesuaf (27.08), Weźrzesz (3.09) – wylicza.

Pieniądze na imprezę radni, na wniosek prezydenta, wygospodarowali podczas ostatniej sesji rady Miasta. Aby zorganizować łomżyński kabareton zmniejszono m.in. zapisane w budżecie dotacje celowe na dofinansowanie zadań realizowanych przez działające na terenie miasta fundacje i stowarzyszenia.  W ramach szukania pieniędzy „na realizację programu ożywienia Łomżyńskiej Starówki” wygospodarowano także kwotę na współorganizację, organizowanych przez „Kontakty”, Mistrzostw Paralotniowych w Łomży.

Formalnie „Łomżyńskie Wieczory Kabaretowe” organizuje  Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych. Łomżyńscy artyści, którzy bezpłatnie chcieliby się zaprezentować i wypromować podczas imprez mogą w tej sprawie kontaktować się z dyrektorem MDK – DŚT.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę