piątek, 24 listopada 2017 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dn. 08.06.2010 - KONFERENCJA

 

Firma Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. wydawca dziennika ,,Puls Biznesu” zaprasza do udziału w konferencji, nad którą Patronat Honorowy objął Starosta Łomżyński, z cyklu konferencji regionalnych:

 

Kapitał i bezpieczeństwo Twojej firmy

Możliwości, rozwiązania, szanse

17 czerwca 2010 r. w Łomży

 

Celem cyklu konferencji regionalnych kierowanych do przedsiębiorców działających w różnych branżach będzie zaprezentowanie spektrum rozwiązań, pozwalających na skuteczne zarządzanie płynnością finansową.

Podczas konferencji, wspólnie z ekspertami z Konfederacji Pracodawców Polskich, Giełdy Papierów Wartościowych, Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, Krajowego Rejestru Długów i naszego partnera – Kredyt Banku – przedstawimy łomżyńskim przedsiębiorcom spektrum rozwiązań pozwalających na skuteczne zarządzanie płynnością finansową ich firm. Chcemy zaprosić 30-35 prezesów firm z Łomży i okolic – taka liczba pozwoli na skuteczne odniesienie się do poruszanych tematów oraz umożliwi przedsiębiorcom interakcję z naszymi panelistami.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Informacje dotyczące Konferencji w załączniku.

W celu potwierdzenia swojej obecności na Konferencji prosimy o rejestrację na formularzu on-line (http://bbp.pb.pl/KBCOpis.aspx)

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o bezpośredni kontakt z Panią Katarzyną Dziedzic, tel. 22 333 9811, e-mail: katarzyna.dziedzic@informedia-polska.pl

 

Zapraszamy

 

 

Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych

Załączniki

Edyta Gawrych
pon, 07 czerwca 2010 13:37
Data ostatniej edycji: pon, 19 lipca 2010 14:13:49

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0