Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Rowerami ze wzgórza Krzyża Świętego w Łomży do Matki Bożej Ostrobramskiej w Wilnie

Ponad dwudziestu rowerzystów rankiem wyjechało z Łomży na pielgrzymkę do Matki Bożej Ostrobramskiej w Wilnie. Rowerową pielgrzymkę od kilku lat organizuje parafia pw. Krzyża Świętego, a pątników do wileńskiego sanktuarium prowadzi sam ks. proboszcz Andrzej Godlewski.

To już trzecia rowerowa pielgrzymka z Łomży do Matki Bożej Ostrobramskiej. Rowerzyści w licząca ok. 380 km podróż wyruszyli po porannej Mszy świętej, sprawowanej w kościele pw. Krzyża Świętego. Pielgrzymi codziennie pokonywać będą od 100 do nawet 150 km.
Rowerowa, tak jak każda inna pielgrzymka ma charakter religijny. W związku z tym jej uczestnicy codziennie modlą się, uczestniczą w konferencjach i we wspólnej Eucharystii. Zobowiązani są także do wstrzemięźliwości od napojów alkoholowych, czy papierosów.
Jeśli pod drodze pielgrzymów nie spotkają większe problemy u celu swej podróży, czyli przed cudownym obrazem Matki Bożej w Ostrej Bramie w Wilnie staną w środę wieczorem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę